Gebze Eca klima Servisi Gebze Eca’da en fazla tercih edilen klima Servisi olarak hızlı ve pratik sorunlara çözüm buluyoruz.

Özellikle sıcak yaz aylarında klimanızın bir anlık arıza yapması gününüzün çileli geçmesine neden olacaktır. Kısa süre içinde çözüm odaklı çalışarak bu süreyi minimuma indirmek için çalışmaktayız.

Gebze Eca ve çevresine hizmet vermekteyiz, Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz size bir telefon kadar yakın.

Teknik servis ekibimiz tüm marka ve modellerine hakim olup,sorun odaklı çalışarak gereksiz vakit ve para harcamanıza engel olacaktır.

Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens, Toshiba, Vestel ve Baymak başlıca olmak üzere daha bir çok marka ve modele ait klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Klimanızı ilk aldığınız günkü gibi sorunsuz ve sağlıklı çalışması açısından yapılması gereken bakımları eksiksiz ve zamanında yapmalısınız, Kış aylarında kış bakımını yaz aylarında ise yaz bakımını ihmal etmeyin,Belki çoğumuz için sık sık bakım gereksiz gibi görülse de sağlık açısından ve arıza çıkarmaması için klima bakımı yaptırılması gerekiyor.