Her türlü klimalarda gebze özel klima servisi olan, klimanıza bakmadan önce gaz yenilenmesinden öncesinde kullanılan gazın kullanılmaya devam edilmesi gerektiğini ve uyumsuz gaz kullanılmaması gerektiğini belirtmektedir.

Klimadan gelen soğuk ya da sıcak havanın ortamda bulunan canlılara doğrudan temas etmemesi için gelen havanın tavana ya da tabana verilmesine dikkat etmeliyiz.

Dış ünitenizin kanallarının tıkalı olmamasına dikkat etmeli, gaz ölçümünü yaptırmalı ve motor çok gürültülü çalışıyorsa derhal gebze klima teknik servisinden destek istemelisiniz. Aksi halde basit gördüğünüz arızalar size daha masraflı ve zahmetli olarak geri dönebilir.

İç ünitenin hava filtreleri, kullanıcılar tarafından her ay düzenli olarak söküp temizlemeli ve iç fanı ile metal filtrelerini klima tamiri servislerinden destek alarak temizletmelisiniz.

Klima sisteminin sağlıklı çalışabilmesi için yılda en az bir kez kontrol edilmesini öneriyoruz. Uzun süre gazsız kalan ya da eksik gazla çalışan klima, görevini yeterince yapmadığı gibi, hasarın daha da büyümesine ve klima bakımının maliyetlerinin yükselmesine yol açabilmektedir.

Gebze Klima Bakımı sizlere zamanınızdan kazandırmak ve günümüzün hızına yetişebilme çabası ile aynı gün servis imkanını siz değerli Gebze Klima Kullanıcılarına aktarmaktadır.

Gebze Klima Servisi sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışanlarını 7/24 çalıştırmaktadır.

Gebze Klima Bakımı uygun fiyat ve yedek parça garatisi klima montajı, klima bakımı, klima onarımı yedek parça hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için yılın 365 günü deneyimli ekiplerimiz tarafından klima montaj, klima demontaj, klima bakım onarım yedek parça gibi işlerinizi en avantajlı fiyatlar ve %100 müşteri menuniyetiyle yapmaktadır.